مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

جایگاه ورزشی ری باید توسعه و ارتقا یابد

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: شهرستان ری از گذشته در ورزش دارای جایگاه ویژه و برتر در سطح کشور برخوردار بوده که این جایگاه در مرحله اول باید حفظ و در مراحل بعدی توسعه و ارتقا یابد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ،جلسه هم اندیشی رؤسا، نواب رئیس و دبیران هیئت های ورزشی و تجلیل از ورزشکاران دارای عناوین قهرمانی در مسابقات جهانی و آسیایی شامگاه دوشنبه باحضور مهدی باب الحوائجی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در محل ساختمان اداره ورزش و جوانان ری برگزار شد.

در این دیدار که با حضور تقوایی مشاور و‌ مدیر حوزه فرماندار، یوسف زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری و دیگر مسئولین برگزار شد، فرماندار ویژه شهرستان ری در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع ورزشکاران و قهرمانان رشته های مختلف ورزشی، اظهار کرد: امروز به لطف خداوند متعال و مدد اهل بیت علیهم السلام توفیق شد که در چهلمین روز از آغاز خدمتگذاری بنده در قبله تهران و در جوار مضجع نورانی حضرت عبدالعظیم(ع) در خدمت شما فرزندان ورزشکار و قهرمان شهرستان ری باشم.

باب الحوائجی ادامه داد: ورزش بعنوان یک ارزش دارای وزن معنوی و معنایی بالایی است و یکی از ارکان ایجاد نشاط در جامعه است که همواره در کار، زندگی‌ و نقش آفرینی مردم تاثیرگذار می باشد.  شهرستان ری نیز از گذشته در ورزش دارای جایگاه ویژه و برتر در سطح کشور برخوردار بوده که این جایگاه در مرحله اول میبایست حفظ و در مراحل بعدی توسعه و ارتقا یابد. یکی از ارکان والای اجتماعی در جامعه ورزش و تربیت بدنی است.

وی افزود: مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام میفرمایند «خداوندا مرا لحظه ای به حال خود وامگذار و اعضا و جوارح من را برای خدمت به خود و بندگانت قوی و نیرومند گردان». از این فرمایش مولا به این نتیجه خواهیم رسید که توان جسمی و بدنی در اثربخش بودن افراد در جامعه بسیار مهم می باشد که شما ورزشکاران ضمن برخورداری از این خصیصه برتر، درحال ترویج آن در جامعه نیز می باشید که این موضوع بسیار ارزشمند و مفید است.

باب الحوائجی با اشاره به کسب رتبه برتر اداره ورزش و جوانان شهرستان ری در سطح استان تهران عنوان کرد: کسب عناوین در حوزه ورزش بسیار دشوارتر از دیگر بخش ها می باشد. هر چند در امور اداری و سازمانی رضایت و نارضایتی از عملکرد نسبی بوده و هیچگاه رضایت صد درصدی اتفاق نخواهد افتاد، اما همواره می بایست هدف ما جلب رضایت حداکثری مردم و جامعه هدف در حوزه مدیریتی خود باشد که این موضوع در موضوع ورزش شهرستان ری به خوبی شکل گرفته است.

فرماندار ویژه شهرستان ری بیان کرد: بنده همواره اعلام نموده ام که ورزش یکی از اولویت های اصلی ما در مدیریت شهرستان می باشد و همواره سعی خواهیم کرد با کمک خداوند و با برنامه ریزی هایی که انجام خواهیم داد برخی از مطالبات عمومی و نیازهای اهالی محترم ورزش را به منصه ظهور و بروز برسانیم.

وی افزود: سرزمین ری همواره در ورزش قهرمانی و ترویج فرهنگ پهلوانی نام آور بوده است. به همین دلیل امروز هدف گذاری اصلی ورزش شهرستان ری میبایست رسیدن به سطوح بین المللی در تمامی ابعاد آن باشد. از همین رو شما ورزشکاران گرامی نیز باید به کمک مجموعه مدیریتی شهرستان آمده و تلاش نماییم تا حداکثر امکانات و منابع ورزش کشور و استان تهران را به نفع ورزش شهرستان ری به خدمت درآوریم.

معاون استاندار تهران در ادامه به مشکلات مالی و کمبود منابع در ورزش شهرستان اشاره کرد و گفت: یکی از طرح های ما برنامه ریزی جهت جذب صاحبان صنایع و مجموعه های تولیدی و صنعتی شهرستان برای انجام امور حمایت مالی از کمیته های مختلف ورزش شهرستان می باشد. همچنین از دیگر طرح های پیش بینی شده، ساخت مجموعه ای جهت اسکان و پذیرایی از تیم های ورزشی اعزامی از دیگر شهرستان ها جهت حضور در مسابقات کشوری و استانی و نیز خانه های ورزشی مختص رشته های مختلف مانند خانه کشتی و امثالهم می باشد.

فرماندار ویژه شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم بنده بعنوان نماینده عالی دولت در سطح شهرستان انتخاب و بکارگیری بهترین گزینه های موجود برای تصدی مسئولیت ادارات شهرستان می باشد. البته این را همیشه عنوان نموده ام که در انتصابات هیچگاه دقت را فدای سرعت نخوام کرد. بنده خود را فرزند ری دانسته و تمامی سعی و تلاش خود را در راستای رشد و شکوفایی شهرستان و انتخاب مدیرانی لایق و توانمند به کار خواهم گرفت.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه