مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

پیشرفت ۸۰ درصدی در طرح ساماندهی میدان شهر ری و صحن جلوخان در حرم حضرت عبدالعظیم

معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهرتهران از پیشرفت ۸۰ درصدی در ساماندهی و ارتقای کیفی میدان شهر ری و ۸۵ درصدی در صحن جلوخان در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد.

0 232

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،علی صارمی؛ معاون فنی و طراحی شهری با اشاره به اجرای عملیات ساماندهی، کف‌سازی و ارتقای کیفی میدان شهر ری و صحن جلوخان در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) اظهار کرد: بازآفرینی و بازپیرایی میدان شهرری را به عنوان یک کارویژه‌ در دستور کار قرار داریم و از ابتدای سال 1401 این طرح در سازمان زیباسازی شهرداری تهران و در دو فاز اجرایی مورد مطالعه قرار گرفت.

صارمی افزود: فاز اول مربوط به خود میدان و المان داخل میدان است که عملیات اجرایی آن در بخش کف‌سازی و ارتقای کیفی میدان با پیشرفت 80 درصدی در حال انجام است.

به گفته صارمی، ارتقای کیفی صحن جلو خان در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) نیز از دیگر برنامه‌های عمرانی سازمان زیباسازی است که با پیشرفت 85 درصدی در حال انجام است.

بر اساس این گزارش، احداث آبنما در میدان شهرداری از دیگر عملیات‌های این پروژه در مجاورت حرم عبدالعظیم حسنی(ع) و همچنین طرح پیاده‌راه از میدان ساعی تا میدان مدرس توسط این سازمان در حال اجراست.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.