مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

آغاز مسابقه استانی رالی خانوادگی جانبازان از شهرری

مسابقه استانی رالی خانوادگی جانبازان از حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در شهرری آغاز شد و تا حرم حضرت معصومه(س) در قم ادامه دارد.

به گزارش خبری پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری؛ آیین آغاز مسابقه استانی رالی خانوادگی جانبازان در آستانه هفته فرهنگی شهرستان ری و ولادت باسعادت حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) صبح امروز در شهرری برگزار شد.

این مسابقه با حضور ۴۰ شرکت کننده از ضلع جنوبی آستان حضرت سیدالکریم آغاز شد و جانبازان شرکت کننده تا جوار حرم حضرت معصومه(س) در قم به رقابت می‌پردازند.

مهدی باب الحوائجی فرماندار ویژه شهرستان ری در این مراسم اظهار کرد: محافلی که برای شهدا و جانبازان برگزار می‌شود و خانواده‌های شهدا حضور دارند، رشد معنوی، نورانیت قلبی و صفا و صمیمیت روحانی را به دنبال دارد که دلیلش حضور پر برکت شهدا است که از خالص بودنشان نشات گرفته است.

وی گفت: بیشتر شهدا ورزشکار بودند و حتی در جبه‌های نبرد نیز به ورزش می‌پرداختند لذا باید با الگو گرفتن از سیره و سبک زندگی شهدا، ادامه دهنده راه شهدا باشیم. 

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه