مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در کهریزک

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در انباری متروکه در شهر کهریزک خبر داد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ محمد قاسم طرهانی اظهار کرد: با دریافت اخباری در هفته‌های اخیر مبنی بر انبار غیرمجاز مقادیر زیادی سوخت در یکی از انبارهای متروکه در محدوده کهریزک شهرستان ری، پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری مربوطه قرار گرفت.

وی افزود: عوامل اطلاعات کلانتری ۱۷۰ با اشراف اطلاعاتی، موفق شدند انبار متروکه مورد نظر را در آن محدوده شناسایی و با انجام هماهنگی‌های قضائی روز سه‌شنبه بیست‌ویکم شهریورماه، به محل اعزام شدند و در بازدید از محل ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق عرضه خارج از شبکه در تانکرهای بزرگ کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود ۱۵ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این زمینه یک متهم دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی کهریزک معرفی شد.

وی ادامه داد: مبارزه قاطع پلیس با قاچاق کالا و ارز و نتایج مطلوب آن مورد تاکید است، لذا شهروندان هرگونه اطلاعات خود در خصوص فعالیت‌های مجرمانه و غیرقانونی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه