مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

جمع‌آوری و پلمب کلیه واحد‌های تفکیک و بازیافت پسماند در روستای لپه زنک شهرری

مشاور مدیر کل و رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از جمع‌آوری و پلمب کلیه واحد‌های تفکیک و بازیافت پسماند در روستای لپه زنک این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری؛محمد رستگاری با اعلام این خبر، گفت: پس از اخذ دستور قضائی از دادگاه عمومی بخش خاوران فعالیت ۸ واحد آلاینده و غیرمجاز تفکیک و بازیافت پسماند در سطح روستای لپه زنک شهرری، با حضور عوامل کلانتری ۱۷۷ خاورشهر و نمایندگان سایر ادارات ذیربط نظیر بخشداری، دهیاری و برق منطقه خاوران، متوقف و پسماند مراکز یاد شده جمع آوری و به محل مجاز منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه همچنین کلیه انشعابات غیرمجاز برق این واحد‌ها توسط اداره متولی قطع شد، افزود: شناسایی سایر واحد‌های آلاینده و غیرمجاز در شهرستان ری که با فعالیت خود موجب تهدید علیه بهداشت عمومی ساکنان منطقه شده و سلامتی شهروندان را در معرض خطر قرار می‌دهند، به طور ویژه در دستور کار این اداره قرار دارد و با واحد‌های آلاینده برخورد قانونی خواهد شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه