مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

نامه ۷ صفحه‌ای فرماندار ری از ظرفیت‌ها و آسیب‌های اتباع به استاندار تهران

سرپرست فرمانداری ویژه ری از ارسال نامه ای ۷ صفحه ای از ظرفیت‌ها و آسیب‌های اتباع به استاندار تهران خبر داد و گفت: سامانه ساماندهی و شناسایی اتباع به منظور پیگیری وجوهات قانونی برای عدم استقرار اتباع در اطراف حرم عبدالعظیم (ع) و پالایشگاه اجرایی شود.

0 332

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛فرماندار شهرستان ری با اشاره به سکونت اتباع و لزوم تمهیداتی در خصوص حفظ امنیت در شهرری اظهار داشت: ساماندهی و امور اتباع یکی از دغدغه‌های جدی فرمانداری ویژه شهرستان ری است.

وی با بیان اینکه اتباع بخش زیادی از شهدای مدافعین حرم هستند و در حوزه فرهنگی اقداماتی داشتند افزود: اتباع برای شهرستان ری ظرفیت بالقوه‌ای هستند که در حوزه اقتصادی و به‌ویژه در کشاورزی و صنعت کمک رسان تولید هستند و بعضاً کارهای خوبی انجام می‌دهند.

 در ادامه گفت: اتباع از نظر بسیاری از صاحب‌نظران و مسئولان دستگاه‌ها دغدغه‌ شهرستان محسوب می‌شوند که در جلسه‌ای در حضور رئیس‌جمهور نیز مطرح شده است.

بشارت تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به ازدیاد جمعیت اتباع در سطح شهرستان نیاز است که وزارت کشور سامانه ساماندهی و شناسایی اتباع شکل بگیرد و تمامی وجوهات قانونی موجود برای عدم استقرار اتباع در شهرستان ری و به ویژه اطراف حرم عبدالعظیم (ع)، اطراف دستگاه‌های امنیتی و پالایشگاه پیگیری شود.

وی ابراز داشت: رسیدگی به امور اتباع در دستور کار ویژه فرمانداری ویژه شهرستان ری قرار دارد و در این زمینه نامه‌ای 7 صفحه‌ای از ظرفیت‌ها و آسیب‌های وجود اتباع به استاندار تهران ارائه کردیم.

 معاون استاندار تهران با بیان اینکه اتباع علاوه بر ظرفیت‌ها دغدغه‌های مختلفی را نیز ایجاد می‌کنند تأکید کرد: با نگاه برادرانه‌ای که بین شهروندان و اتباع وجود دارد اما دغدغه‌ها نیز به‌صورت جدی پیگیری می‌شود.

وی افزود: پیشنهادهایی در زمینه استقرار کلونی‌های جمعیت اتباع در اقصی نقاط و عدم تمرکز این قشر در منطقه‌ای خاص عنوان شده و از سوی دولت نیز در حال پیگیری است.

بشارت در پایان خاطرنشان کرد: تعداد قابل‌توجهی از اتباع مجاز و غیرمجاز در شهرستان ری سکونت دارند که در راستای ساماندهی اتباع به‌ویژه غیرمجاز اقدام می‌شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.