مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

نامه ۷ صفحه‌ای فرماندار ری از ظرفیت‌ها و آسیب‌های اتباع به استاندار تهران

سرپرست فرمانداری ویژه ری از ارسال نامه ای ۷ صفحه ای از ظرفیت‌ها و آسیب‌های اتباع به استاندار تهران خبر داد و گفت: سامانه ساماندهی و شناسایی اتباع به منظور پیگیری وجوهات قانونی برای عدم استقرار اتباع در اطراف حرم عبدالعظیم (ع) و پالایشگاه اجرایی شود.

0 412

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛فرماندار شهرستان ری با اشاره به سکونت اتباع و لزوم تمهیداتی در خصوص حفظ امنیت در شهرری اظهار داشت: ساماندهی و امور اتباع یکی از دغدغه‌های جدی فرمانداری ویژه شهرستان ری است.

وی با بیان اینکه اتباع بخش زیادی از شهدای مدافعین حرم هستند و در حوزه فرهنگی اقداماتی داشتند افزود: اتباع برای شهرستان ری ظرفیت بالقوه‌ای هستند که در حوزه اقتصادی و به‌ویژه در کشاورزی و صنعت کمک رسان تولید هستند و بعضاً کارهای خوبی انجام می‌دهند.

 در ادامه گفت: اتباع از نظر بسیاری از صاحب‌نظران و مسئولان دستگاه‌ها دغدغه‌ شهرستان محسوب می‌شوند که در جلسه‌ای در حضور رئیس‌جمهور نیز مطرح شده است.

بشارت تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به ازدیاد جمعیت اتباع در سطح شهرستان نیاز است که وزارت کشور سامانه ساماندهی و شناسایی اتباع شکل بگیرد و تمامی وجوهات قانونی موجود برای عدم استقرار اتباع در شهرستان ری و به ویژه اطراف حرم عبدالعظیم (ع)، اطراف دستگاه‌های امنیتی و پالایشگاه پیگیری شود.

وی ابراز داشت: رسیدگی به امور اتباع در دستور کار ویژه فرمانداری ویژه شهرستان ری قرار دارد و در این زمینه نامه‌ای 7 صفحه‌ای از ظرفیت‌ها و آسیب‌های وجود اتباع به استاندار تهران ارائه کردیم.

 معاون استاندار تهران با بیان اینکه اتباع علاوه بر ظرفیت‌ها دغدغه‌های مختلفی را نیز ایجاد می‌کنند تأکید کرد: با نگاه برادرانه‌ای که بین شهروندان و اتباع وجود دارد اما دغدغه‌ها نیز به‌صورت جدی پیگیری می‌شود.

وی افزود: پیشنهادهایی در زمینه استقرار کلونی‌های جمعیت اتباع در اقصی نقاط و عدم تمرکز این قشر در منطقه‌ای خاص عنوان شده و از سوی دولت نیز در حال پیگیری است.

بشارت در پایان خاطرنشان کرد: تعداد قابل‌توجهی از اتباع مجاز و غیرمجاز در شهرستان ری سکونت دارند که در راستای ساماندهی اتباع به‌ویژه غیرمجاز اقدام می‌شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه