مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

استاندار تهران :افتتاح پروژه های هفته دولت از ری آغاز می‌شود

استاندار تهران گفت :در هفته دولت که پیش‌رو داریم ۹۲۶ پروژه با هزینه کرد ۳۲ هزار میلیارد تومان در سطح استان تهران افتتاح می‌شود که این برگ زرینی و پرافتخاری در نشان دادن ظرفیت‌های اجرایی و عملی دولت سیزدهم است.

0 684

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛علیرضا فخاری، استاندار تهران در آستانه هفته دولت اظهار کرد: در هفته دولت که پیش‌رو داریم ۹۲۶ پروژه با هزینه کرد ۳۲ هزار میلیارد تومان در سطح استان تهران افتتاح می‌شود که این برگ زرینی و پرافتخاری در نشان دادن ظرفیت‌های اجرایی و عملی دولت سیزدهم است.

وی با اشاره به تعداد پروژه‌هایی که کنگ‌زنی می‌شوند، گفت: تعداد 117 پروژه در هفته دولت با سرمایه گذاری 13 هزار میلیارد تومان در بخش‌های مهم اقتصادی، عمرانی و زیرساختی به زمین خواهد خورد و در چنین روزهایی در سال آینده میزان پیشرفت پروژه‌ها را به‌عنوان بخشی از خدمات و وظایف دولت سیزدهم به مردم عزیز گزارش می‌کنیم.

استاندار تهران بیان کرد: دولت سیزدهم به‌عنوان یک دولت مردمی تلاش می‌کند تا بتواند با وجود همه مشکلات خدمات لازم را به مردم عزیز در همه سطوح و صحنه‌ها از دورترین نقاط تا مناطق شهری با اجرای پروژه‌های بزرگ عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی و غیره برساند که این موضوع بی‌شک جز افتخاراتی است که ما با آن مواجه هستیم.

فخاری در انتها تاکید کرد: دولت سیزدهم با افتخار همه ظرفیت‌ها و توانایی‌های خود را برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به مردم به کار می‌گیرد که در همین راستا افتتاح پروژه های هفته دولت با محوریت خدمات رسانی به مردم از روز 5 شنبه با حضور در شهرستان ری و فیروزکوه آغاز خواهند شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.