مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تخریب بقایای ساختمان منفجر شده درمحله جوانمرد با دستور دادستان+ فیلم

صبح امروز ساختمانی سه طبقه بر اثر نشت گاز منفجر شد که این حادثه یک جان باخته داشت؛ پس از بیرون کشیدن افراد از زیر آوار حالا شهردار منطقه ۲۰ تهران می گوید که کار تخریب بقایای ساختمان و ایمن سازی منطقه با دستور دادستان شروع می شود

0 727

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری به نقل از ایرنا؛ ساعت ۸:۱۳ صبح دیروز ساختمانی سه طبقه براثر نشت گاز منفجر شد و ساختمان های مجاور را تحت تاثیر قرار داد؛ در تازه ترین آماری که شکری مسئول اورژانس شهرستان ری به ایرنا داده این حادثه تاکنون ‌۲۱ مصدوم و یک فوتی که زنی ۷۵ ساله بوده، داشته است.

همچنین یک مادر ۲۸ ساله و کودکی ۴ ساله به ترتیب دچار ۳۵ و ۲۵درصد سوختگی شدند.

در تازه ترین تحول نیز رضا شنگی شهردار منطقه ۲۰ تهران/شهرری/ به ایرنا گفت: عملیات آوار برداری در حال انجام است و با هماهنگی با دستور دادستان عملیات تخریب ساختمان و ایمن سازی منطقه انجام می شود.

شنگی در مورد اسکان افرادی که در این حادثه منازلشان تخریب یا ناایمن شده نیز گفت: مکان هایی پیش بینی کردیم اما با همکاری گروه های مردمی حسینیه ای را برای اسکان این عزیزان در نظر گرفتیم.

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

این منطقه در جنوبی ترین نقطه شهری واقع شده است و از شمال به بزرگراه آزادگان، از شرق به بزرگراه امام علی، از جنوب به بزرگراه آوینی و از غرب به مبارک‌آباد و صالح‌آباد محدود می‌شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه