مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

فخاری :تمرکز بر تولید جهت تحقق استقلال اقتصادی کشور ضروری است

در ادامه دوشنبه‌های صنعتی علیرضا فخاری استاندار تهران همراه با محمد علی‌مهری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران و دیگر مسئولان از واحد‌های تولیدی شهرستان ری بازدید به عمل آورد.

0 314

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛فخاری در حاشیه ازدید‌ها از واحد‌های تولیدی شهرستان ری گفت: در دوشنبه‌های صنعتی و تولیدی تلاش می‌کنیم از تولیدات استان که قابلیت لازم را دارند بررسی میدانی جهت رفع مشکلات داشته باشیم.

وی با اشاره به بازدید از دو کارخانه در شهرستان ری افزود: این دو کارخانه سهم بسزایی در تولید، ارزآوری و اشتغالزایی دارند که در جلسه ستاد تسهیل مشکلات آن‌ها در فرمانداری ری رسیدگی می‌شود.

استاندار تهران عنوان کرد: در این دو کارخانه بالغ بر ۸۰۰ نفر نیروی کار مشغول هستند و در میان نیروی کار آنها، افرادی که توانمندی جسمی ندارند یا در حبس بوده‌اند، نیز حضور دارند که نشان می‌دهد همه افراد با هر نگاه، توان و تخصصی قابلیت حضور در محیط‌های تولیدی را دارند.

فخاری سپس گفت: طرحی هدفمند برای توسعه فعالیت‌های تولیدی باید در دستورکار باشد و تفاوت جریان تولید و جریان تجارت محسوس شود، بر این اساس خروجی جلسات باید منجر به این شود که به جای سرمایه گذاری در امر تجارت و واردات، اعتبارات را صرف تولید کنیم که اشتغال‌زا می‌باشد و به استقلال اقتصادی کشور کمک می‌کند.

وی با اشاره به لزوم تمرکز به بخش تولید تصریح کرد: با تمرکز بر تولید، ظرفیت‌های جدید و نوآورانه‌ای در حوزه صنعت به دست می‌آید و جوانان در رشته‌های مختلف در مسیر تحصیل هدفمند می‌شوند و در نهایت به افزایش تولید، استقلال اقتصادی کشور و کاهش تورم منجر می‌شود.

استاندار تهران به لزوم تلاش برای تحقق شعار سال تاکید کرد و افزود: باید در میدان شعار سال را محقق کنیم که برگزاری دوشنبه‌های صنعتی در این راستا می‌باشد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.