مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بازدید استاندار تهران از شهرک صنعتی شمس آباد و بررسی میدانی مشکلات

استاندار تهران با تاکید بر اهمیت موضوع تولید و رفع موانع آن گفت: باید یک تعادلی بین میزان تولید و مالیات دریافتی ایجاد شود که ما این بحث را پیگیری می‌کنیم.

0 168

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛علیرضا فخاری روز دوشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شمس آباد شهرستان ری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در دوشنبه های صنعتی و تولیدی به ری آمده ایم تا برای گسترش تولید و قطع مشکلات صنایع اقدامی میدانی انجام دهیم.

وی افزود: از صبح تاکنون از ۲ کارخانه مهم و اساسی این شهرک که ارزآوری مناسبی دارند بازدید کردیم و با توجه به کارآفریتی خوب این ۲ مجموعه در ستاد تسهیل استان سعی می کنیم تا حداکثر سازی تولید را داشته باشیم.

فخاری ادامه داد: هر کدام از این ۲ مجموعه ۸۰۰ نفر شاغل دارند و از سوی دیگر خوشحالیم که با هر نگاه و توانی افرادی که قابلیت حضور در کارگاه های تولیدی را دارند، جذب می شوند و در این خصوص محدودیتی نداریم.

بازدید استاندار تهران از شهرک صنعتی شمس آباد و بررسی میدانی مشکلات | انعکاس ری

استاندار تهران این را هم گفت که برای کار توسعه ای مربوط به تولید هم اعتبار ویژه باید تعریف شده و فرق بین جریان تولید و تجارت مشخص شود؛ یعنی به جای سرمایه گذاری در واردات، باید بر مدار تولید و ارزآوری حرکت کنیم تا بازار کار خوبی برای جوانان ما ایجاد شود.

وی یادآور شد: تکمیل این فرآیند موجب استقلال بیشتر کشور می شود و کاهش تورم را در پی دارد.

فخاری افزود: ما باید در میدان تولید تعادل بخشی بین میزان مالیات دریافتی و تولید ایجاد و انعطاف داشته باشیم؛ ممکن است یک کارگاه تولیدی مشکلاتی دارد اما باید از حقوق خود استفاده کند و قدرت تولید داشته باشیم.

استاندار تهران در مورد آخرین اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات و طرح های تعریف شده در سفر رئیس جمهور به شهرستان ری یادآور شد: همه طرح ها تقریبا در دستور کار قرار دارد و به تناسب با تامین مالی به مرور انجام می شود و امروز هم چند افتتاح خواهیم داشت.

منبع خبرگزاری ایرنا
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.