مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق ساختمان های نیمه‌کاره در شهرری دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی و ساختمان‌های نیمه کاره خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات انجام شده به ۲۳ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ محمدقاسم طرهانی روز یکشنبه در این باره گفت: ۲۹ خرداد ماه امسال با وقوع سرقت از ساختمان نیمه کاره و فروشگاه های تجاری در محدوده امین آباد شهرستان ری، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار تیمی زبده از ماموران کلانتری ۱۷۳ پلیس پیشگیری قرار گرفت و با توجه اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند و پس از حضور در محل مشخص شد سارق با تخریب قفل های در ورودی و قطع برق وارد فروشگاه های تجاری شده است.

وی افزود: با تحقیقات محلی محدوده جغرافیای جرم و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار، متهم فردی ۳۸ ساله شناسایی و مشخص شد وی به دفعات مختلف تحمل کیفر داشته است.

این مسئول خاطرنشان کرد: تیم عملیات کلانتری در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده در پنجم تیرماه سال جاری مخفیگاه متهم را در محدوده امین آباد شناسایی و تیم عملیات پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی، روز گذشته راهی مخفیگاه متهم شدند و وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری امین آباد در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت اماکن خصوصی و ساختمان‌های نیمه اعتراف و انگیزه خود را تامین نیاز های مالی، عنوان کرد.

سرهنگ طرهانی یادآور شد: متهم تاکنون به ۲۳ فقره سرقت اعتراف و مال باختگان با راهنمایی سارق درحال شناسایی هستند و تحقیقات جهت تکمیل پرونده در این خصوص ادامه دارد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه