مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

قاچاق سوخت با اتوبوس شرکت واحد در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: یک واحد صنعتی در محدوده خاورشهر مقدار فراوانی فرآورده‌های نفتی را در مخازن بزرگ خارج از شبکه توزیع جمع‌آوری کرده است.اتوبوس های شرکت واحد با جاسازی مخازن بزرگی در خودرو اقدام به جابجایی سوخت قاچاق می کردند .

سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی سوخت قاچاق اظهار کرد: در پی دریافت اخباری در هفته‌های اخیر مبنی بر دپو، توزیع و قاچاق سوخت به صورت خارج از شبکه در یکی از واحدهای صنعتی در محدوده خاورشهر پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری مربوط قرار گرفت.

وی ادامه داد: بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت که یک واحد صنعتی در محدوده خاورشهر مقدار فراوانی فرآورده‌های نفتی را در مخازن بزرگ خارج از شبکه توزیع جمع آوری کرده است، در شاخه دیگری از تحقیقات به دست آمده متهمان با استفاده از 2 دستگاه اتوبوس شرکت واحد و یک دستگاه خودرو ایسوزو اقدام به قاچاق فرآورده‌های جمع آوری شده کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه روز گذشته تیمی از کلانتری 177 خاورشهر با هماهنگی‌های قضائی به نشانی اعلامی اعزام شدند، ابراز کرد: در بازرسی از محل حدود 40 هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق کشف شد.

سرهنگ طرهانی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود 12 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، تشریح کرد: در این زمینه 4 قاچاقچی دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی بخش خاوران معرفی شدند.

وی بر مبارزه قاطع پلیس با قاچاق کالا و ارز و نتایج بسیار مناسب آن تأکید کرد و از مردم درخواست داشت هرگونه اطلاعات خود در خصوص فعالیت‌های مجرمانه و غیرقانونی را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه