مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سرهنگ قنبری : شهرستان ری پذیرای نزدیک به 20 هزار نفر از عاشقان حضرت روح الله است

رئيس ستاد اجرایی برگزاری سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) از حضور نزدیک به 20 هزار زائر در این مراسم خبر داد .

0 438

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری سرهنگ روح الله قنبری در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در خصوص برگزاری سی و چهارمین مراسم ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت :طی برآورد های انجام شده امسال شهرستان ری پذیرای نزدیک به 20 هزار نفر از زائران حضرت روح الله (ره)است که در همین راستا با همکاری فرمانداری ری و دیگر ادارات هماهنگی های لازم  جهت اسکان این عزیزان صورت گرفته است .

وی با اشاره به تامین امنیت میهمانان این مراسم اظهار داشت : از هفته های گذشته برای تامین امنیت این مراسم برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است که زائران در کمال امنیت و آرامش در این مراسم شرکت کنند.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم (ع) اظهار داشت : علاقه مندان برای شرکت در این مراسم می توانند به پایگاه های بسیج و مساجد مراجعه نمایند .

لازم به ذکر است زائران شهرها و استان های کهکیلویه و بویر احمد ؛آذربایجان شرقی ؛ خوزستان و…. در بخش مرکزی بخش کهریزک ؛قلعه نو و بخش فشافویه اسکان می یابند که برنامه های لازم در زمینه امداد و سلامت ؛فرهنگی و تدارکاتی برای هر چه بهتر برگزار کردن این برنامه تدارک دیده شده است

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.