مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

حمید زمانی فرماندار شهرستان ری رسما استعفا داد

در پی انتقاد های فراوان رسانه های مستقل به عملکرد ضعیف حمید زمانی فرماندار ری امروز رسانه ها از استعفای وی خبر می دهند

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم محسن منصوری به عنوان استاندار تهران انتخاب شد و مصیبت های ری شروع شد .

حسین توکلی که پله پله از کارمند شهرداری باقرشهر مدارج طرقی را طی کرده بود و به فرمانداری بی نظیر برای ری تبدیل شده بود و شبانه روز به دنبال گسترش خدمات به شهروندان این خطه محروم از استان تهران بود با رفیق بازی محسن منصوری از کار برکنار و حمید زمانی شخصی که هیچ سابقه ای مرتبط با فرمانداری نداشت برای ری به عنوان فرماندار معرفی شد .

حمید زمانی انسان بسیار خوب و از ایثارگران دفاع مقدس است که ادب و اخلاق وی زبانزد اطرافیان است اما برای پست فرمانداری ری بدترین گزینه ممکن بود شاید اگر معاون امنیتی استاندار می شد کار بهتر از این پیش میرفت و اکنون موج انتقادهای رسانه های مستقل( نه میرزابنویس های کاسه لیس ) حمید زمانی را نشانه نمی گرفت و افرادی که کارکردن حسین توکلی و سایر افراد را در این پست ها دیده اند متوجه ضعف زمانی می شوند؛ هر چند شاید صبح تا شب تمام تلاش خود را در راستای رفاه مردم کرده باشد اما نبود تجربه و تخصص در این زمینه خسارت های جبران ناپذیری را به ری و دولت سیزدهم وارد کرده است .

امروز در خبری که در خروجی رسانه ها قرار گرفت (این رسانه تعاملی با فرمانداری ری بر اساس انتقادهای گذشته ندارد و در این ایام مورد غضب مجموعه فرمانداری بوده و در مراسم ها و … هیچ وقت دعوت نشده است ) حمید زمانی از استعفای خود خبر داد و در پس آن خبرگزاری ها نیز این خبر را پوشش دادند .

حالا باید منتظر باشیم ببینیم باز هم گزینه های ناکاربلد و غیر متخصص به ری تحمیل می شود !

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه