مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دستگیری 2 متهم با سلاح گرم در امین آباد شهرستان ری

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲ متهم جرایم خشن و کشف ۲قبضه سلاح جنگی در ۲۴ ساعت گذشته، خبر داد.

0 344

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ حسینعلی ابن‌علی سرپرست انتظامی شهرستان ری گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، با هدف دستگیری مجرمان و مخلان نظم وامنیت وپیشگیری از وقوع جرائم خشن، و برخورد با دارندگان سلاح های غیرمجاز، عوامل کلانتری ۱۷۳ امین آباد و پلیس اطلاعات اقدامات عملیاتی و اطلاعاتی خود را آغاز کردند.

وی افزود: پس از انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی و شیوه های پلیس هویت و مخفیگاه دو متهم را در محدوده امین آباد و حسن آباد فشاویه که اقدام به نگهداری سلاح غیر مجاز نموده بودند که هماهنگی های لازم در این خصوص انجام پذیرفت و ۲ تیم عملیاتی جداگانه به موقعیت امین آباد و حسن آباد فشافویه اعزام شدند.

سرهنگ ابن‌علی ادامه داد: با انجام اقدامات عملیاتی و ضربتی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و در بازدید از مخفیگاه متهم حسن آباد یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز دولول و در بازرسی از مخفیگاه متهم حوزه امین آباد یک قبضه سلاح کلت کمری با یک خشاب و ۱۳تیر جنگی کشف شد. متهمان هم دستگیر و پس از انتقال به مقر پلیس و تکمیل پرونده هر دو متهم تحویل مراجع قضایی شدند.

سرپرست انتظامی شهرستان ری گفت: خوشبختانه امروز مردم، امید زیادی به مجموعه انتظامی دارند و پلیس را حافظ جان و مال خود می دانند که این سرمایه بزرگی برای سبزپوشان پلیس است و نیروهای پلیس با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.