مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

متهم آتش سوزی عمدی پایگاه بسیج در شهرری دستگیر شد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری عامل متواری آتش‌سوزی عمدی در پایگاه بسیج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری عامل آتش سوزی عمدی در پایگاه بسیج محدوده «حسن آباد فشافویه» در کمتر از یک ساعت، خبر داد.

 سرهنگ «حسینعلی ابن علی» جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ری بیان داشت: در پی ناآرامی‌های اخیر در کشور شناسایی و دستگیری افرادی که تحت تأثیر معاندان با شعار نویسی و اقدامات انجام شده هنجار شکنانه قصد برهم زدن نظم و امنیت را دارند، در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

 وی افزود: پس از کسب خبری مبنی بر آتش سوزی عمدی درب یکی از پایگاه های بسیج محدوده «حسن آباد فشافویه» اقدامات تخصصی جهت شناسایی عامل یا عاملان اصلی در دستور کار کلانتری ۱۷۶ حسن آباد قرار گرفت.

 جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ری بیان داشت: با بررسی میدانی، اشرافیت اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته در کمتر از یک ساعت هویت و محل حضور متهم شناسایی و پس از انجام هماهنگی‌های لازم تیم عملیات کلانتری ۱۷۶ به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

 سرهنگ ابن علی اظهار داشت: متهم در تحقیقات به عمل آمده به بزه ارتکابی معترف و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه