مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

برگزاری سومین یادواره” آقای اصغر”

سومین بزرگداشت شهید مدافع حرم «اصغر پاشاپور» برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری؛ سومین بزرگداشت فرمانده محور مقاومت، شهید مدافع حرم حاج‌اصغر پاشاپور و یادواره شهدای انقلاب اسلامی با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران برگزار می‌شود.

این مراسم روز سه‌شنبه هجدهم بهمن‌ماه از ساعت ۱۸:۳۰ با مداحی حاج‌امیر عباسی و اجرای شعر توسط احمد بابایی و حضور گروه سرود “احلی من العسل” در پردیس تئاتر تهران واقع در اتوبان محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان شهید بقایی برگزار خواهد شد.

شهید اصغر پاشاپور، مستشار نظامی رزمندگان دفاع وطنی سوریه و فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال سوریه بود که حدود هشت سال به منظور مقابله با تروریست‌های تکفیری داعش و احرارالشام در این جبهه حضور فعال داشت و عمده آموزش‌های رزمندگان سوری بر عهده او بود.

این رزمنده جبهه مقاومت ساکن شهر ری و از نخستین نفراتی بود که به همراه شهید حاج‌قاسم سلیمانی به منظور دفاع از حرم اهل بیت (ع) به سوریه رفت و نهایتاً روز سیزدهم بهمن‌ماه سال ۱۳۹۸ پس از گذشت یک ماه از شهادت سردار سلیمانی در حلب سوریه به فرماندهان و هم‌رزمان شهید خود پیوست.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه