مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

22دی آغاز ثبت نام اعتکاف در حرم حضرت عبدالعظیم (ع)

معاون امور علمی و فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اعلام کرد: علاقمندان به اعتکاف در مسجد جامع این آستان باید از ۲۲ دیماه در سایت آستان پیش ثبت نام کنند.

0 635

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ حجت الاسلام محسن عرفاتی در جلسه هماهنگی اعتکاف رجبیه این آستان مقدس اظهار داشت: علاقمندان به شرکت در این مراسم می توانند از تاریخ ۲۲ دی ماه همزمان با شب ولادت حضرت زهرا (س) تا دوم بهمن ماه با مراجعه به سایت آستان مقدس پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: افراد شرکت کننده پس از قرعه کشی و اعلام اسامی انتخاب شده، در تاریخ های سوم و چهارم بهمن ماه نسبت به تکمیل ثبت نام اقدام خواهند کرد.

اولین جلسه هماهنگی اعتکاف رجبیه در معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با حضور نمایندگان بخش های مختلف آستان مقدس در راستای هم افزایی و تعیین راهکارهای بهره وری بیشتر از ظرفیت های فرهنگی حرم مطهر در مراسم اعتکاف و توسعه و ارتقای ویژه برنامه های تبلیغی و فرهنگی مناسب با قشر جوان برپا شد.

تشکیل کارگروه های تخصصی محتوایی و اجرایی به منظور برگزاری و میزبانی شایسته از معتکفان و غنای فرهنگی این آیین نورانی از اهم تصمیم های این نشست بود.

ویژه برنامه اعتکاف رجبیه از ۱۵ بهمن ماه مصادف با شب میلاد مولای متقیان حضرت امام علی (ع) در مسجد جامع آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) برپا خواهد شد.

منبع ایرنا
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه