مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

معرفی سرپرست جدید معاونت امور فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم (ع)

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محسن عرفاتی را به‌ عنوان سرپرست جدید معاونت امور علمی و ‌فرهنگی این بارگاه ملکوتی منصوب کرد.

0 830

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری متن حکم سرپرست جدید معاونت امور علمی و ‌فرهنگی آستان مقدس به این شرح است :

بسمه تعالی

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای محسن عرفاتی دامت توفیقاته

هم اکنون که جناب آقای حاج عباس سلیمی دامت توفیقاته پس از سال ها تلاش و کوشش مخلصانه به سمت معاونت بهره وری موقوفات و مستغلات آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام منصوب گردیده اند، ضمن تشکر از فعالیت ها و خدمات شایسته تقدیر ایشان و همکاران محترمشان، بدینوسیله جنابعالی را که بحمدالله از تعهد، تجریه و شایستگی ها و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی برخوردار می باشید، به سمت سرپرست معاونت امور علمی و فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام  منصوب می نمایم.

امید است با بکارگیری همه توان و استفاده و بهره مندی از نیروهای متدین، خلاق و کارآمد بویژه اندیشمندان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه و نیز همکاران محترم در آن معاونت و دیگر معاونت ها و مراکز وابسته آستان مقدس، در تحقق اهداف مورد نظر و انجام وظایف محوله کوشا و موفق باشید.

خداوند متعال حضرتعالی را مشمول ادعیه زاکیه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و شفاعت ارواح طیبه ای که در این بقعه مبارکه بر اعمال ما نظارت دارند قرار دهد. ان شاءالله

سید علی قاضی عسکر

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام

حجت الاسلام و المسلمین عرفاتی پیش از این ، سمت مشاور تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) در امور فرهنگی و رسانه این بارگاه ملکوتی را برعهده داشته و دارای سوابق مدیریتی همچون سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما ، مدیریت گروه معارف اسلامی شبکه جهانی جام جم ، مدیر گروه معارف و علوم قرآنی ، مدیر امور عمومی شبکه قرآن و معارف سیما و نیز مدیریت امور عمومی معاونت صدا و معاونت فرهنگی آستان مقدس امامزاده صالح (ع) بوده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.