مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

راز سرقت از پست های مخابرات ری فاش شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک سارق حرفه‌ای پست مخابرات با ۱۰۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

0 239

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت پست‌های مخابرات شهرستان ری که باعث اخلال در خطوط تلفن و اینترنت منطقه شده بود، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۷۶ حسن آباد این فرماندهی با کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی به دست آوردند متهم یا متهمان با استفاده از ارَه آهن بر، باجه‌های مخابراتی را تخریب و جعبه پست مخابراتی را سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با راه اندازی گشت‌های هدفمند، یک سارق حرفه‌ای هنگام سرقت پست مخابرات شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه از متهم هنگام دستگیری ۳ جعبه پست مخابراتی کشف شد، تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به ۱۰۰ فقره سرقت پست مخابرات اعتراف کرد.

سرهنگ جلیلیان در پایان خاطر نشان کرد: با جانمایی محل‌های سرقت و تجمیع پرونده‌های مشابه، کشف جزئیات پرونده ادامه دارد و متهم برای اخذ دستور قضائی به مرجع قضائی معرفی شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه