مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

میزبانی فرهنگسرای ولإ شهرری با جشنواره انار تا 11 آذرماه از ری نشین ها

جشنواره انار تحت عنوان صد دانه یاقوت برای اولین بار در فرهنگسرای ولا شهرری تا 11 آذرماه میزبان اهالی ری است

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ فرهنگسرای ولإ شهرری با جشنواره انار ( صد دانه یاقوت) و برنامه های شاد و مفرح تا 11 آذرماه میزبان اهالی ری است .

محسن دستمالچی مدیر فرهنگی و هنری شهرداری منطقه 20 و رئيس فرهنگسرای ولا در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : این مجموعه فرهنگی با اتکا به تجربیات موفق خود در برگزاری مستمر فعالیت های فرهنگی امسال برای اولین بار جشنواره انار(صد دانه یاقوت ) را در شهرستان ری از 25 آبانماه لغایت 11 آذرماه برگزار می نماید .

وی افزود رويكرد اين فرهنگسرا در برگزاري اين جشنواره ، گسترش شور و نشاط جمعي در قالب ايجاد تفريحات سالم خانوادگي و پاسخ به نياز اقشار مختلف شهروندان محترم ری خصوصا نوجوانان و جوانان بوده و در نظر دارد فضايی شاد و مفرح با اجراي برنامه‌هاي نظير موسيقي محلي ، نمايش‌های آييني سنتي برای بهره مندی خانواده ها ایجاد نماید.

دستمالچی خاطر نشان کرد در اين جشنواره که از ساعت 10 صبح تا 21 برقرار است علاوه بر عرضه انار ، سوغات ، صنايع دستي و هداياي سنتي استانها نیز در معرض ديد و عرضه به شهروندان قرار خواهد گرفت و در بخش مجزايي ، نوجوانان و جوانان می توانند از ساعت 16 از امكانات تفريحي و ورزشي و مسابقاتی میدانی و دیجیتالی نظیر لیگ فیفا ، فوتبال دستی ، فوتبال آدمکی ، ایرهاکی ، بازی های فکری و … نیز بصورت رایگان بهرهمند گردند.

همچنین همه روزه از ساعت 17:30 مراسم جشنی با حضور خانواده‌های محترم و سایر علاقمندان در این مجموعه اجرا می گردد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه