مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شیرخوارگاه حضرت رقیه و اورژانس اجتماعی دولت آباد

سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از شیرخوارگاه حضرت رقیه (س)، مرکز اورژانس اجتماعی دولت آباد و منزل خانواده های دارای چند معلول بازدید کردند.

0 483

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ «سیدصولت مرتضوی» در بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی دولت‌آباد در شهر ری، در جمع کارکنان این مجموعه حضور یافت و در جریان مطالبات و مشکلات آنان قرار گرفت.

وی با تأکید بر اینکه ارتقا و بهبود فرآیندهای اورژانس اجتماعی موجب ارتقای سلامت اجتماعی می‌شود، گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف اورژانس اجتماعی حساس‌سازی مستمر مردم و مسئولان در زمینه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وزیر رفاه با بیان اینکه در مواقع بحرانی خدمات‌رسانی به گروه‌های خاص و مددجویان وظیفه این مجموعه را سنگین‌تر از قبل می‌کند، اظهار داشت:‌ بهزیستی برای حفظ امنیت و ایمنی فرآیندهای ارائه‌دهنده ملزم است که اصول مدیریت بحران و پدافند غیرعامل را در همه خدمات خود لحاظ کند.

مرتضوی با تأکید بر لزوم توسعه ناوگان خودرویی اورژانس اجتماعی و توجه به عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان بهزیستی، گفت: تقویت و توسعه اورژانس اجتماعی و ایجاد آن در شهرستان‌های فاقد این امکان نیز مورد توجه باشد.
 

خدمت در مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست بهزیستی دارای اجر دنیوی  و اخروی فراوان است

«سیدصولت مرتضوی» در بازدید از شیرخوارگاه حضرت رقیه(س) در شهرستان ری و در جمع کارکنان این مجموعه، اظهار داشت:‌ خدمت در مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست بهزیستی دارای اجر دنیوی  و اخروی فراوان است و بی‌شک برکت آن در زندگی این عزیزان نمایان است.وی فعالیت در حوزه اجتماعی را کاری سخت و دشوار دانست و افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هر زمینه‌ای که امکان حمایت وجود داشته باشد حامی مجموعه بهزیستی خواهد بود.

مرتضوی ضمن دریافت گزارش روند نگهداری و تربیت نوزادان و نونهالان این مرکز، بر لزوم نظارت ویژه بر آموزش و سلامت این کودکان تأکید کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: کمک خیرین در اداره این‌گونه مراکز نشان می‌دهد روح ایثار و از خودگذشتگی و کمک به همنوعان در ایران اسلامی بسیار قوی است و امیدواریم این روحیه همچنان ترویج شود تا با کمک نوعدوستان خیر به امور نیازمندان بیشتر رسیدگی شود.

وی به دستور ریاست جمهوری برای اجرای عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان این مهم در ساختار مالی بهزیستی کشور اجرایی شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.