مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

بهسازی خیابان سلمان فارسی ضلع جنوبی حرم انجام شد

شهردار منطقه ۲۰ از تکمیل عملیات بهسازی بلوار سلمان فارسی در ضلع جنوبی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سید محمد ناظم رضوی گفت: در راستای خدمات رسانی به شهروندان و زائران ، عملیات احداث رفیوژ میانی در خیابان سلمان فارسی حدفاصل بزرگراه شهید آوینی (شرق) تا پل شهید آوینی (غرب) اجرا شد.

‌ناظم رضوی افزود: بهسازی خیابان سلمان فارسی با احداث رفیوژ میانی به طول ۲ هزار متر با همکاری عوامل معاونت فنی و عمران و حمل و نقل و ترافیک منطقه تکمیل شد.

او با بیان اینکه احداث رفیوژ میانی در راستای ایمنی و تسهیل تردد عابرین پیاده و زیبائی منظر عمومی انجام شده است، اظهار داشت: در راستای بهسازی این معبر احداث جدول به طول 4هزار متر ، عملیات روکش آسفالت به میزان 770 تن  و احداث چند معبر پیاده راه انجام شد.

او افزود: آشکارسازی و ایمن سازی گذرهای عابرپیاده با اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول، اصلاح هندسی دوربرگردان محدوده تقاطع خروجی سلمان فارسی به بزرگراه شهید آوینی  انجام شده است و در راستای ارتقاء ایمنی این معبر احداث جان پناه به طول 10 متر در دو سوی گذرهای عابرپیاده اجرا خواهد شد.

ناظم رضوی ادامه داد: در راستای احداث فضای سبز شهری و زیباسازی بلوار سلمان فارسی، از سوی عوامل خدمات شهری بیش از ۱۸ هزار درختچه شامل گونه های یاس هلندی،نسترن، بربریس و سرو شیراز در رفیوژ میانی این بلوار کاشته شد.

شهردار منطقه بیان کرد: به منظور تامین روشنائی این معبر و رفاه حال شهروندان، نصب  32 عدد پایه چراغ روشنایی دکوراتیو به ارتفاع 7و نیم متر و پروژکتور 100وات LED کم مصرف و مزین به القاب حضرت عبدالعظیم (ع) انجام شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.