مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

ایجاد مرکز ساماندهی کودکان کار در بهشت زهرا

با توافق صورت گرفته با شهرداری تهران خدمات دهی سازمان بهشت زهرا (س) به کودکان کار در دستور کار قرار گرفت .

0 625

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، جواد تاجیک مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) در مراسم بهره برداری از بیست و هفتمین پایگاه خدمات اجتماعی کلانشهر تهران در جوار حرم امام (ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا (س) اعلام کرد : با تولیت حرم امام (ره) و سازمان اجتماعی شهرداری توافق کردیم به آسیب‌دیدگانی که پناهی جز امام محرومان ندارند خدمتگزاری کنیم و قطعا آن چه ما از مکتب امام (ره) و شهیدان یاد گرفتیم جز این نیست.

او افزود: خدای متعال آنجا افراد را بزرگ میکند و به آن ها عظمت می‌بخشد که خدمتی به محروم‌ترین و نیازمندترین افراد جامعه کرده باشند.  

تاجیک در ادامه با اشاره به برخی از سجایای رفتاری اجتماعی شهید ابراهیم هادی ، درباره دلایل ماندگاری این شهید بزرگوار گفت: آن چه شهید ابراهیم هادی را به نقطه‌ای می‌رساند که امروز پس از ۴۰ سال از شهادتش مزار یادبود او در بهشت زهرا پر زائرترین بخش این گلزار شریف است، در کنار تمام ویژگی‌های ارزشمند او موضوع دستگیری از نیازمندان و آسیب‌دیدگان در همه‌ی شرایط از همه‌ انسان‌ها است.

او تاکید کرد: افتتاح امروز و ایجاد پایگاهی برای دستگیری آسیب دیده ترین افراد جامعه در همین راستا است و امیدوارم این کار باقیات وصالحاتی برای همه ما شود.

این آئین با حضور مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا (س)، مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و اجتماعی شهرداری و نماینده آستان حضرت امام (ره) برگزار شد.

منبع همشهری آنلاین

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه