مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

جریمه ۲۴ میلیارد ریالی قاچاقچی سوخت در شهرستان ری

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستانهای استان تهران از جریمه ۲۴ میلیارد ریالی برای قاچاق سوخت در شهرستان ری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛احمد جعفری نسب مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستانهای استان تهران اظهار کرد: با گزارش مراجع نظارتی پیرامون کشف ۵۶ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت قاچاق، پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی گفت: شعبه پنجم ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز پس از بررسی، متهم را علاوه بر ضبط سوخت به پرداخت ۲۴ میلیارد و ۱۷۱ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران واقع در کشور در شهرستان ری قرار دارد تصریح کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت های مشترک اداره تعزیرات حکومتی و نهادهای ناظر انجام می‌شود.

جعفری نسب اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه چند نوبت بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام بازرسی می‌کنند.

منبع خبرگزاری فارس
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه