مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سربازان سپاه با قدرت راه سردار شهید قاسم سلیمانی را ادامه خواهند داد

ری- فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) ری گفت: سربازان سپاه با قدرت راه سردار شهید قاسم سلیمانی را ادامه خواهند داد

0 69

سرهنگ روح الله قنبری ظهر پنج شنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و یادواره شهدای مدافع حرم استان تهران و شهرستان ری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در این ایام مراسمی باشکوه در مصلی حرم عبدالعظیم با حضور مقامات کشوری و لشکری و شهرستانی و خانواده شهدا و سخنرانی رئیس مجلس برگزار شد اظهار داشت: امروز اولین روز دهه بصیرت در شهرری بود که برنامه باشکوه ابتدایی برگزار شد.

قنبری با بیان اینکه در دهه بصیرت همچون سال‌های قبل برنامه‌های بسیار خوبی پیش بینی شده است گفت: این برنامه‌ها توسط عزیزان خصوصاً در رده‌های بسیج شهرری برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ری عنوان داشت: اگر بخواهیم سخنی را با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی داشته باشم می گویم سردار عزیز درست است که از بین ما رفته اید اما سربازان شما در سپاه همیت خود را گذاشته اند و با قدرت راه و مسیر شما را که سراسر خیر و نیکی و برکت و عزت مندی است را ادامه خواهند داد.

وی در ادامه عنوان داشت: مردم همیشه در صحنه هستند و وظیفه ما این است که حرف مردم را بشنویم و در غم مردم شریک باشیم و کوش شنوای مردم باشیم چرا که این مردم همواره پای نظام و انقلاب ایستاده اند و از هیچ حمایتی دریغ نکرده اند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه