مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

تحویل معتادان متجاهر شهرری به کمپ ترک اعتیاد؛ نقاط آلوده سطح شهرری پاکسازی شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از پاکسازی نقاط آلوده سطح شهر، پاکسازی میدان شهرری و معابر منتهی به آن از معتادان متجاهر در راستای طرح ارتقا امنیت اجتماعی خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان ، با اشاره به اجرای طرح‌های ارتقای امنیت در سطح شهرستان ری اظهار داشت: در راستای طرح امنیت محله محور و پاکسازی نقاط آلوده سطح شهر، پاکسازی میدان شهرری و معابر منتهی به آن در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان ری قرار گرفت.

وی افزود: فرماندهی انتظامی شهرستان ری در اقدامی ضربتی نقاط آلوده شهرری را به طور کامل پاکسازی و کلیه معتادان متجاهر و افراد کارتن‌خوابی که در معابر اصلی تجمع کرده و باعث مزاحمت عابران شده بودند جمع‌آوری کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: کلیه معتادان متجاهر جمع‌آوری‌ شده از سطح شهر جهت سیر روند ترک، رسیدگی و بهبود وضعیت به کمپ ترک اعتیاد تحویل شدند.

جلیلیان تصریح کرد: در اجرای این طرح مأموران انتظامی با ورود به محل‌های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن‌خواب که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شدند اقدام و در نهایت معتادان متجاهر و کارتن‌خواب از سطح شهر جمع‌آوری منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به پاکسازی مناطق آلوده و جلب رضایت عمومی مردم در خاطرنشان کرد: طرح‌های انتظامی همچنان تداوم خواهد یافت و شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه جرم و ناهنجاری در شهرستان از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع داده تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

اقتباس خبر از : خبرگزاری تسنیم
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + دوازده =