مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

بیمارستان فیروزآبادی شهر ری مشکل قطعی برق ندارد

رئیس بیمارستان فیروزآبادی شهرری گفت: بیمارستان فیروزآبادی از دو ایستگاه برق دریافت می‌کند و مجهز به ژنراتور است لذا تا به حال هیچ‌گونه مشکلی از بابت قطعی برق در بخش‌های بستری و مهم گزارش نشده است.

مجید رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به انتشار کلیپ قطعی برق بیمارستان فیروزآبادی در فضای مجازی اظهار داشت: فیلم منتشرشده از لابی پذیرش بیمارستان و مربوط به چند ثانیه قطعی برق و فاصله کوتاه به‌کارگیری دیزل و ژنراتور است که در صورت قطع برق شهری در کوتاه‌ترین زمان ممکن برق دیزل وصل می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه بیمارستان فیروزآبادی از دو ایستگاه برق دریافت می‌کند لذا حتی در صورت قطعی در یک ایستگاه، علاوه بر دیزل موجود در بیمارستان از ایستگاه دیگر نیز امکان جبران قطعی وجود دارد و تاکنون در بخش‌های بستری بیمارستان هیچ‌گونه مشکلی از بابت قطعی برق گزارش نشده است.

رئیس بیمارستان فیروزآبادی شهرری در ادامه گفت: بیمارستان با اداره برق همراه و هماهنگ است و توجه کافی را به بیمارستان دارند لذا در تأمین برق مشکلی وجود نداشته است.

رضایی با اشاره به اجرای طرح‌های ارتقایی در بهارستان به‌منظور خدمات‌رسانی بهتر بیان کرد: با توجه به افزایش مراجعات، پذیرش بیمار نیز گسترش یافته لذا از روز شنبه با اعمال تغییراتی محیط انتظار ساماندهی می‌شود تا شاهد سهولت دسترسی مردم و بهره‌مندی از خدمات باشیم.

رئیس بیمارستان فیروزآبادی شهرری در پایان خاطرنشان کرد: هر آنچه که در توان داریم در جهت رفاه حال بیمار و همراهان ارائه کرده و هیچ‌گاه از ارائه خدمات ممکن کوتاهی نخواهیم کرد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 1 =