مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

توزیع۵ هزار بطری روغن خوراکی احتکاری در ری به قیمت مصوب

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری از کشف ۵ هزار بطری روغن خوراکی از انبارهای غیر رسمی در سطح شهرستان ری به دلیل احتکار و توزیع با قیمت مصوب دولتی خبر داد.

لطف الله ستاره رئیس اتاق اصناف شهرستان ری با اشاره به کشف روغن احتکاری در ری، شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازرسان دستگاه‌های نظارتی شهرستان ری در جریان بازرسی از انبارها ‌و مراکز عرضه و نگهداری کالاها در ری موفق شدند ۵ هزار عدد بطری انواع روغن خوراکی با حجم‌های مختلف که به قصد احتکار و گران‌فروشی در انبارهای فاقد مجوز و غیررسمی انبارشده بود را شناسایی کنند.

وی گفت: محتکران اقلام را به قصد افزایش قیمت خریداری و نگه‌داری می‌کردند تا در کمبود و نیاز بازار با افزایش چندین برابری قیمت‌ها اقدام به توزیع کنند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری ادامه داد: روغن‌های کشف شده به منظور تأمین نیاز بازار با هماهنگی‌های انجام گرفته با رعایت انصاف و عدالت در شهرهای دورافتاده، روستاها و بخش مرکزی ری به قیمت دولتی توزیع شد.

ستاره تصریح کرد: روغن‌های اکتشافی با هماهنگی اتحادیه مربوطه و بخشداران متقاضی برای توزیع با قیمت مصوب به واحد‌های مجاز در شهرستان ری ارائه شود.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: کنترل قیمت در بازار عرضه اقلام اساسی خانوارها در شهرستان ری به‌عنوان یک اولویت است که گشت‌های نظارتی در راستای تحقق این امر کار بازرسی دقیق و اثرگذار را بر عهده دارند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 − 2 =