مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

ضرورت تسریع روند احداث فضاهای آموزشی در شهرری

فرماندار ویژه ری بر ضرورت تسریع روند احداث فضاهای آموزشی در این منطقه تاکید کرد.

0 26

حسین توکلی کجانی عصر شنبه در نشست بررسی موضوعات مرتبط با نوسازی مدارس و پروژه‌های نیمه تمام مانده فضاهای آموزشی شهرستان ری اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی خیرین در احداث فضاهای آموزشی مشارکت ارزشمندی داشته و دارند و در شهرستان ری نیز با همت خیرین که همواره نگاه ویژه ای به این شهرستان دارند مدارس متعددی احداث شده که ظرفیت‌های خوبی را در حوزه آموزشی و فنی ایجاد کرده است.

توکلی کجانی گفت: در سال گذشته خشت گذاری چندین پروژه آموزشی در شهرستان ری انجام شد و در حال حاضر این پروژه‌ها در حال اجراست و بایستی با توجه به ضرورت و نیاز به فضاهای آموزشی در روند اجرا تسریع شود و در سال جاری به بهره برداری برسد.

معاون استاندار تهران بیان داشت: پروژه‌های آموزشی در حال اجرای شهرستان ری با ظرفیت بیش از ۱۳۰ کلاس با پیشرفت فیزیکی ۸۰ الی ۹۰ درصدی می‌باشند که در بخش‌های کهریزک، فشافویه، خاوران و مرکزی قرار دارند و یک پروژه آموزشی نیز توسط فرمانداری تأمین اعتبار شده و در حال احداث است که با توجه به اهمیت حوزه آموزش، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران تسریع در روند تکمیل پروژه‌ها را با همراهی دستگاه‌های اجرایی در الویت قرار دهد.

فرماندار ویژه ری عنوان داشت: با توجه به مشکلات اقتصادی و افزایش اجاره بها و قیمت مسکن در شهر تهران، شاهد مهاجرت به پیرامون تهران هستیم که در این خصوص نیز باید برنامه ریزی بلندمدت جهت ایمن سازی و ساخت مدارس صورت گیرد تا فضای آموزشی لازم برای فرزندان ری فراهم شود.

وی افزود: نوسازی و بازسازی مدرسه ماندگار شهید مدرس شهرری می‌تواند به عنوان قطب آموزشی، تاریخی و فرهنگی باشد و استعدادهای درخشانی را برای کشور پرورش دهد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.