مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

قاچاقچی پارچه در شهرستان “ری” بیش از ۲۳ میلیارد ریال جریمه شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از دستگیری قاچاقچی پارچه خارجی و کشف انباری در کهریزک به جرم نگهداری ۱۱ هزار و ۴۰۲ رول پارچه خارجی قاچاق به ارزش ۲۳ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال خبر داد.

احمد جعفری نسب، با اشاره به کشف مقادیر زیادی پارچه قاچاق اظهار داشت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا جنوب تهران طی اخبار واصله مبنی بر دپو 11 هزار و 402 رول پارچه خارجی قاچاق در انباری واقع در کهریزک به محل موردنظر مراجعه و پس از بررسی مقدار زیادی پارچه خارجی به ظن قاچاق از این انبار و فرد متخلف کشف شد.

وی تصریح کرد: فرد متخلف با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد و 23 میلیارد و 631 میلیون ریال جریمه‌شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران ابراز کرد: گشت‌های مشترک ادارات تعزیرات حکومتی، صمت، فرمانداری، اصناف با همکاری پلیس اقتصادی تمامی اصناف، مراکز عرضه کالا و انبارهای شهرستان ری را زیر ذره‌بین خود دارند و با هرگونه قاچاق و یا عرضه گران کالا به‌شدت برخورد می‌کنند.

وی با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تأکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌شود.

 جعفری نسب در پایان خاطر نشان کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به‌صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − ده =