مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بهره برداری از مدرسه ۴ کلاسه خیرساز ناشنوایان در شهرری

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهر ری گفت: ساختمان چهار کلاسه خیرساز با اعتبار چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در مدرسه ناشنوایان الهام شهرری به بهره برداری رسید.

0 72

علی یزدان پناه  اظهار داشت: این ساختمان با زیربنای ۴۰۰ متر مربع در ۲ طبقه ساخته شده است.

وی با بیان اینکه ساختمان تازه تاسیس مدرسه ناشنوایان الهام داری چهار کلاس درس در طبقه دوم است، افزود: طبقه اول آن نیز برای دارای سالن چند منظوره و استودیو تولید محتوا مجازی است.

یزدان پناه اضافه کرد: با احداث این ساختمان مشکل چندین دانش آموزان ناشنوای شهرری حل شد و پیش بینی می شود تا چند سال آینده نیز نیاز دانش آموزان برطرف شود.

این مسئول با بیان اینکه استانداردهای فضاهای آموزشی دانش آموزان استثنایی با سایر دانش آموزان کاملا متفاوت است، خاطرنشان کرد: کلاس درس دانش آموزان ناشنوا براساس استاندارهای جهانی باید چهار نفر در هر کلاس باشد ولی گاهی به علت نبود فضای آموزشی این موارد رعایت نمی شود.

یزدان پناه یادآور شد: آموزش و پرورش استثنایی از سه وجهه نیروی انسانی، فضا  و تجهیزات با آموزش و پرورش عادی تفاوت دارد، براساس مطالعات جهانی فضای استاندارد آموزشی دانش آموزان استثنایی نزدیک به ۲۸ متر مربع  برای هر دانش آموز باید باشد.

 شهرستان ری دارای چهار مرکز اصلی آموزش و پرورش شامل ناحیه یک، ناحیه دو، بخش کهریزک و بخش فشافویه است که مدیریت آن با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است.
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه