مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

بخش جدیدبیمارستان فیروزآبادی در اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد

استاندار تهران با بیان اینکه سد ماملو در آستانه افتتاح است، گفت: در اردیبهشت امسال بیمارستان شهرستان ملارد و بیمارستان فیروزآبادی شهرری به بهره‌برداری می‌رسد.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران اظهار کرد: ساختار نیروهای نظامی و انتظامی استان تهران با جمعیت سازگاری ندارد و اقداماتی در این حوزه انجام شده تا ارتقای ساختار تحقق پیدا کند اما باید با استفاده از تکنولوژی شرایط اطمینان بخش بیش از پیش فراهم شود.

وی ادامه داد: تقدیر شورای امنیت کشور از شورای تأمین استان حکایت از اقدامات مؤثر حوزه امنیتی و اثربخشی اقدامات آن‌ها دارد.

استاندار تهران عنوان کرد: در سال گذشته تحقق اشتغال ۱۲۴ درصدی در استان عملیاتی شد که این مهم با همت همه دستگاه‌های اجرایی انجام و به این ترتیب در سال ۹۹ رونق تولید به معنای واقعی در تهران محقق شده، ضمن اینکه سرمایه‌گذاری خارجی افزایش پیدا کرده و فضای کسب و کار فراهم شده است.

محسنی بندپی افزود: در حوزه عمرانی نیز اقدامات بسیار خوبی انجام شد که از جمله آن می‌توان به افزایش پروژه‌های افتتاحی در سال گذشته اشاره کرد؛ از سوی دیگر اتمام پروژه‌های نیمه کاره در استان سرعت پیدا کرد و در اردیبهشت امسال بیمارستان شهرستان ملارد و بیمارستان فیروزآبادی شهرری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به لزوم توسعه دولت الکترونیک اشاره کرد و گفت: بیمارستان شهرستان شهریار نیز که در سال ۹۶ حدود ۳۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشت در سال گذشته پیشرفت فیزیکی آن به ۹۳ درصد رسید، همچنین سد ماملو در آستانه افتتاح است، پروژه غدیر افتتاح شده و اقدامات خوبی در رابطه با خط ریلی قدس و مسیر شرق استان انجام شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =