مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بی‌تدبیری برخی مسؤولان نسبت به معیشت مردم از تلخی‌های سال ۹۹ بود

امام جمعه شهرری با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات و حل مشکلات کشور با روی کار آمدن یک دولت جوان و انقلابی گفت: ویروس شوم کرونا، تحریم‌های ظالمانه و بی‌تدبیری برخی مسؤولان اقتصاد کشور و معیشت مردم را در سال ۹۹ تحت تأثیر قرار داد ولی ملت بزرگ ایران در همه برهه‌ها موفق عمل کردند.

0 38

حجت الاسلام سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه شهرری که در مصلی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد، اظهار کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تأکید داشته‌اند برای حل مشکلات کشور باید یک دولت جوان و انقلابی روی کار بیاید.

وی با تأکید براینکه مردم باید نامزد اصلح را برای اداره امور انتخاب کنند، گفت: سال ۹۹ شاهد تشکیل مجلس شورای اسلامی با جوانان انقلابی بودیم که تمام تلاش خود را برای رفع محرومیت و فقر به کار بسته است.

امام جمعه شهرری با بیان اینکه مردم باید با حضور حداکثری خود در انتخابات دشمنان را مأیوس کنند، ادامه داد: امید مردم ایران به نمایندگان جوان و انقلابی مجلس شورای اسلامی بسیار زیاد است و به حتم در آینده شاهد اقدامات مؤثر این نمایندگان در پیشبرد اهداف کشور خواهیم بود.

حجت الاسلام شاهچراغی در ادامه به حوادث تلخ و شیرین سال ۹۹ اشاره کرد و افزود: ویروس شوم کرونا، تحریم‌های ظالمانه و بی‌تدبیری برخی مسؤولان اقتصاد کشور و معیشت مردم را تحت تأثیر قرار داد ولی ملت بزرگ ایران در همه برهه‌ها موفق عمل کردند.

وی ابراز کرد: هدف دشمنان از فشار حداکثری مأیوس کردن مردم از نظام اسلامی و ایجاد شورش بود که به لطف خداوند ملت ایران دشمنان را به زانو درآوردند.

امام جمعه شهرری در ادامه تصریح کرد: درست است که شیوع ویروس کرونا معیشت مردم، روابط اجتماعی افراد جامعه، برگزاری مراسمات مذهبی مانند نماز جمعه، پیاده‌روی اربعین، عزاداری ماه محرم و سایر برنامه‌ها را در سال ۹۹ تحت تأثیر قرار داد اما در همین دوران شاهد اتفاقات شیرینی مانند کمک‌های مؤمنانه، ایثار کادر درمان، اقدامات مؤثر گروه‌های جهادی و تولید سه واکسن داخلی کرونا نیز بودیم.

حجت الاسلام شاهچراغی با اشاره به ‌موفقیت‌های چشمگیر جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی به ویژه کشورهای فلسطین، عراق، سوریه و یمن تأکید کرد: برنامه‌های ایران در این کشورها به خوبی پیش رفت و امروز شاهد این موفقیت‌ها هستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۹ توانست ابزارها و تجهیزات دفاعی در حوزه‌های موشکی، هوافضا، ناو جنگی، زیردریایی، شهرهای موشکی تولید کند همچنین ۱۰ رزمایش در مدت ۲ ماه برگزار کند که همه این موارد نشان از قدرت و اقتدار ایران اسلامی دارد.

منبع خبرگزاری فارس
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.