مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تحقق رویکرد؛ «تهران شهری برای همه، با مدیریت علمی» توسط شهردار منطقه ۲۰

 رساله دکترای شهردار منطقه ۲۰، برگزیده دوازدهمین جشنواره پژوهش نوآوری مدیریت شهری، شهرداری‌های کل کشور شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار شهردار منطقه در دوازدهمین جشنواره‌ پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مجمع شهری تهران TUF)، در میان پژوهشگران برجسته‌ کشوری، در حوزه مدیریت علمی شهر، برنده‌ تندیس برتر این جشنواره کشوری شناخته شد.

در مراسم اختتامیه‌ این جشنواره که با حضور معاون اول رئیس جمهور، معاون علمی فناوری رئیس جمهور، وزرای علوم و کشور، رئیس شورای شهر و شهردار تهران برگزار شد، رساله دکترای شهردار منطقه ۲۰ با عنوان «ارائه مدل کاربردی طرح جامع مدیریت پسماند با تأکید بر مشارکت‌های مردمی» در محور نوآوری شهری دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری؛ مشترک بین شهرداری تهران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور بعنوان اثر شایسته‌ تقدیر شناخته شد.

مراسم اختتامیه‌ این جشنواره به صورت برخط با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول و سورنا ستاری معاون علمی  و فناوری ریاست جمهور، وزرای علوم و کشور، ریاست شورای شهر تهران و پیروزحناچی شهردار تهران برگزار شد.

اختتامیه این جشنواره، همزمان در ۱۳۰۰ شهرداری کشور بصورت برخط  پخش شد و  شبکه‌های آموزش، آپارات، و شبکه‌های اینترنتی این مراسم را پوشش خبری و رسانه‌ای دادند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه