مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

انهدام باند ۳ نفره زورگیران مامورنما 

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۲ تن از اعضای باند ۳ نفره زورگیران مامور نما خبر داد و گفت: تاکنون ۹ تن از مال باختگان سارقان را شناسایی کرده اند. 

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

سرهنگ کارآگاه “حیدر گودرزی” گفت: با دریافت چند فقره پرونده با موضوع زورگیری تحت پوشش مامور از اتباع افغانی در حوزه شهرستان ری، بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات مبارزه با سرقت های خاص پایگاه  نهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد سارقان با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید تیره رنگ به افراد رهگذر که عموما اتباع افغانستان هستند مراجعه و با معرفی خود به‌عنوان مامور و بازرسی بدنی آنان، تلفن همراه، کارت های بانکی و وجوهات نقدی آنان را به زور سرقت و متواری می شوند.

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بیان داشت: کارآگاهان با مراجعه به محل های  سرقت موفق شدند تصویر یکی از سارقان را بدست آورند و در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هویت وی را به نام سروش  شناسایی کردند و در بررسی های بعدی به دست آمد که متهم سابقه دار بوده و در کرج و تهران با همین عنوان مجرمانه به دفعات مختلف دستگیر شده است.

گودرزی با اشاره به اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که سروش با همکاری دو تن از همدستانش سرقت ها را انجام می دهد، ابراز داشت: مخفیگاه متهمان در حوالی شهرستان کرج شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

وی  اظهار کرد: تیمی از کارآگاهان پس از اخذ نیابت قضایی، بیست و هفتم آبان ماه به شهرستان کرج اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند همدستان سروش را دستگیر ولی  متاسفانه  سروش در محل حضور نداشت؛ و در بازرسی از مخفیگاه  متهمان  ۹ دستگاه انواع تلفن همراه و مقادیری مدارک مربوط به سایر افراد کشف و متهمان درهمان لحظات اولیه دستگیری به سرقتی بودن اموال کشف شده معترف شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تا کنون متهمان  به بیش از ده فقره سرقت تحت پوشش مامور به همکاری  همدستانش اعتراف کردند، گفت: ۹ تن از مال باختگان،  متهمان را بعنوان سارق اموال خود شناسایی کرده اند.

سرپرست پایگاه نهم پلیس اگاهی در پایان با بیان اینکه دستگیری متهم سوم پرونده در دستور کار قرار دارد، گفت: هر دو سارق با دستور قضائی در اختیار این پایگاه برای تکمیل تحقیقات پلیسی قرار دارند.

 

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − ده =