انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

توسعه مهارت‌های دانش‌آموزان در بستر فضای مجازی

مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو شهر ری در جلسه اوقات فراغت عنوان کرد در غنی سازی اوقات فراغت با استفاده از بستر فضای مجازی زمینه توسعه مهارت‌های دانش‌آموزان را در تمام ابعاد فراهم کرده و پس از شناسایی برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان تلاش می‌شود.

آبگرمکن فاضلی

علی یزدان پناه، با بیان اینکه امسال اولین تجربه غنی سازی اوقات فراغت و فعالیت‌های تابستانی به شیوه کاملا متفاوتی داریم، اظهار کرد: این موضوع در سال‌های گذشته به صورت نمادین برگزار می‌شد، اما امسال به خاطر شیوع کرونا با استفاده از ظرفیت برنامه شاد، این پایگاه‌ها در تمام مدارس افتتاح می شود.

او با اشاره به رویکرد پایگاه‌های غنی سازی اوقات فراغت درناحیه دو شهر ری؛ ادامه داد: رویکرد آموزش و پرورش ناحیه دو شهر ری در پایگاه‌های تابستانی اوقات فراغت هر خانه یک پایگاه و هر دانش‌آموز یک نقش و یک مهارت در بستر فضای مجازی است.

این مسئول، با بیان این که با استفاده از تمام ظرفیت‌های شبکه شاد و مشارکت تمام بخش‌ها اتفاق جدیدی را در شروع یک تابستان متفاوت رقم می‌زنیم؛ تصریح کرد: فعالیت پایگاه‌های غنی سازی اوقات فراغت در ۵ محور، با بیش از یکصد سرفصل آموزشی، برنامه‌ریزی شده است.

یزدان پناه همراهی خانواده‌ها در برنامه های پایگاه های غنی سازی اوقات فراغت را مهم و تعیین کننده دانست و اضافه کرد: انتظار داریم درهمه کارشناسی ها و مدارس، تمهیدات حضور فعال و بانشاط دانش‌آموزان فراهم شود؛ تا بتوانیم در مسیر توانمندسازی و مهارت آموزی دانش‌آموزان موفق شویم.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید