مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سمن ها در رفع آسیب های اجتماعی موثر هستند

0 59

حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در آئین افتتاح دفتر احزاب شهرستان ری گفت: کار مشارکتی در کشور همیشه جزو اولویت ها بوده است و احیای احزاب از اهداف مهم کشور بوده و هست.
معاون استاندار تهران افزود: کار گروهی و جمعی همیشه اثربخش است و بایستی کار جمعی بصورت یک فرهنگ در کشور نهادینه شود و آموزش کار گروهی بایستی در مدارس و فضاهای آموزشی صورت گیرد.
فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: نگاه امام راحل (ره) حضور احزاب و سمن ها در عرصه های مختلف کشور بود و در شهرستان ری در گذشته احزاب و سمن های متعددی فعالیت میکردند و امروز بایستی بررسی شود علت عدم استقبال از تشکیل سمن چیست و موانع آن برطرف شود.
توکلی کجانی بیان داشت: سازمان های مردم نهاد بدلیل ارتباط مستمر و گسترده با اقشار مختلف جامعه، تاثیر بسزایی در رفع آسیب های اجتماعی دارند لذا بایستی ضمن حمایت و تقویت سمن ها، با تشکل ها و سازمان های مردم نهاد تعامل و همکاری شود.
معاون استاندار تهران افزود: رویکرد مجموعه شهرستان ری توجه و اهمیت به فعالیت سمن ها و تشکل هاست و امروز افتتاح دفتر احزاب شهرستان ری در دهه مبارک فجر، نشان از اهمیت سازمان های مردم نهاد و احزاب و تشکل ها در نگاه مدیریتی شهرستان ری دارد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.