انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

پایگاه پلیس امنیت اقتصادی در شهرری افتتاح شد

0 16

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سردار ” حسین رحیمی ” در آیین افتتاح پایگاه پلیس امنیت اقتصادی در شهر ری با بیان اینکه با تلاش پلیس پایتخت در سال گذشته توفیقات بزرگی در حوزه‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شد که به عنوان نمونه می‌توان به برخورد با مافیایی که در حوزه معاملات ارزی فعالیت می‌کردند و قیمت ارز را در دست داشتند اشاره کرد، بیان داشت: پلیس امنیت اقتصادی اگر چه پلیسی نو پا می‌باشد، ولی از زمان تاسیس تا کنون اقدامات فاخر و بزرگی را از آن شاهد بوده ایم.

در این جلسه که امام جمعه موقت، شهردار، بخشدار و دیگر مسئولان شهر ری حضور داشتند سردار رحیمی، افزود: پلیس امنیت اقتصادی در برهه‌ای که با مفاسد اقتصادی مواجهه بودیم بسیار قدرتمند و مقتدرانه ظاهر شد.

مطالب مرتبط

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه پلیس امنیت اقتصادی در حوزه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی، فرار مالیاتی، قاچاق کالا و ارز با رویکرد جدید وارد عرصه شده است عنوان داشت:قاچاق کالا بدون شک لطمه شدیدی به اقتصاد و رونق تولید خواهد زد که لازم است در این حوزه با قدرت و قوت وارد شده و با این معضل مقابله کرد و راه‌های ورود و توزیع آن را بست.

خدمت به مردم بزرگترین ضربه به آمریکاست

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد، امروز بزرگترین مقابله، مبارزه و ضربه‌ای که می‌شود به آمریکا وارد کرد در واقع خدمت کردن به مردم است و در حوزه اقتصادی هم این خدمت با تولید اجناس با کیفیت و مرغوب به منصه ظهور خواهد رسید.
وی افزود: امروز دشمن برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب و ایران اسلامی با همه وجود پای کار امده است از این رو با کار و تلاش مضاعف در همه عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و … نباید اجازه داد که به مقاصد شوم خود دست پیدا کنند.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید