انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

سه پروژه با اعتبار نزدیک به 100 میلیارد تومان در ری افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی انعکاس ری ،3طرح  صنعتی، تولیدی و کشاورزی با اعتبار ۹۶ میلیارد تومان همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور معاون اقتصادی استانداری تهران، فرماندار ویژه شهرستان ری و جمعی دیگر از مسئولان در حوزه اقتصادی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرماندار ری در حاشیه افتتاح این طرح ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۴۶ طرح در ایام الله دهه فجر در شهرستان ری افتتاح میت شود که به موجب آن یک هزار و ۱۲۶ نفر مشغول به فعالیت می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: کارخانه  تولید پوشاک در بخش کهریزک با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان و مساحت یک هزارو ۲۰۰ متر مربع و اشتغالزایی برای ۱۸۰ نفر به بهره برداری رسید.

توکلی افزود: کارخانه بسته بندی انواع چای و دمنوش در حوزه جهاد کشاورزی با اعتبار بخش خصوصی ۶ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای ۷۵ نفر افتتاح شد.

این مسئول ادامه داد: کارخانه ساخت لیفتراک و جک پالت با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان در مساحت هشت هزار متر مربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی و اشتغال ۸۰ نفر به بهره برداری رسید.

معاون اقتصادی استاندار تهران نیز در حاشیه افتتاح کارخانه بسته بندی چای در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توانایی فرآوری این کارخانه حدود یک هزار و ۴۰۰ تن در سال است.
وی افزود: چای یکی از محصولات پایه بخش کشاورزی است و اراضی وسیعی در شمال کشور زیر کشت این محصول قرار دارد.

امامی امین چای ایرانی را یکی از باکیفیت ترین کالاهایی دانست که در کشور تولید می شود و گفت: به دلیل نبود برند سازی و صنایع تکمیلی در سال های گذشته مورد توجه نبوده اما در حال حاضر به واسطه توجه جهاد کشاورزی شاهد تلاش بیشتر  کشاورزان هستیم که حوزه اشتغال را فعال تر کرده و باعث می شود این سرمایه به سمت بخش کشاورزی بازگردد و صنایع کشاورزی را تقویت کند.

اجازه می دهید برای بازدید بعدی از این سایت مرورگر شما از کوکی ها استفاده کند (برای بارگزاری سرعت بالاتر) پذیرفتن ادامه

نگهداری محرمانه