انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

همراهی با سپهبد سلیمانی آرزوی همه جوانان ایران بود

آبگرمکن فاضلی

حسین نصرالله روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه پاسدار وحید زمانی نیا از فرزندان شهرری به همراه سردار سلیمانی به شهادت رسید، افزود: بودن و همراهی با شهید سلیمانی یک نماد و اصل بود، چرا که ایشان در جبهه حق علیه باطل با دشمنان اسلام و قرآن مبارزه می کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری اظهار داشت: وحید زمانی نیا جوان ۲۷ ساله پاسدار از سپاه قدس و همراه حاج قاسم و مرتبط با جبهه و عملیات در دفاع از حق و حقیقت بود.
این مسئول خاطرنشان کرد: شهید زمانی نیا ثابت کرد که نسل امروز هم مانند نسل های گذشته پای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده و تا پای جان از آن دفاع می کند.

نصرالله یادآور شد: با توجه به اینکه همراه شدن با شهید سلیمانی، خطر داشت اما این جوان با شور و عشق در کنار آن شهید بزرگوار قرار گرفت.
وی خاطر نشان کرد: علیرغم اینکه نسل امروز آرامش و آسایش را دیده اما خیزش انقلابی جوانان، آنها را با خواست خودشان و روشنی و بینش کامل به سوی شهادت سوق می دهد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب رفع بسیاری از معضلات در جامعه می شود و ارزش و پایبندی را به جوانان می آموزد.
این مسئول تاکیدکرد: تبلیغات سوء بیگانگان و رسانه های معاند هیچ تاثیری در روحیه شهادت طلبی و انقلابی جوانان ایران ندارد، زیرا آنان به ولایت و اسلام و مکتب قرآن عشق داشته و پایبند هستند.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید