انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

حضور فرماندار و مسئولان ری در منزل شهید زمانی‌نیا از همراهان سردار سلیمانی

آبگرمکن فاضلی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری به همراه محسن علیجانی نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس بنیاد شهید این شهرستان در منزل پاسدار شهید وحید زمانی نیا حضور یافت.

فرماندار شهرستان ری در این دیدار ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده این شهید والا مقام گفت: همه امکانات شهرستان برای برگزاری مراسم های این شهید بزرگوار آماده است تا هرگونه که خانواده شهید زمانی نیا صلاح بدانند بکارگیری شود.

شهید وحید زمانی نیا متولد سال ۱۳۷۱ (۲۷ ساله) اهل شهرری است.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید