مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

بهره برداری از باغ تالار بهشت فرهنگیان در شهرری

0 182

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش در حاشیه این مراسم با بیان اینکه این مجموعه رفاهی دویست و بیست و هشتمین تالار پذیرایی فرهنگیان در کشور محسوب می شود گفت : وزارت اموزش و پرورش در راستای افزایش و بهبود سرانه رفاهی فرهنگیان این آمادگی را دارد تا در هرکدام از استانها و شهرستاهای کشور که فضای لازم برای احداث ونوسازی اماکن رفاهی شامل مراکز اقامتی ، درمانی،تالارها و رستورانها را دارا هستند به ایجاد این گونه مراکز اقدام کند.
علی الهیارترکمن آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران را در زمینه توسعه و ایجاد مراکز رفاهی فرهنگیان پیشرو دانست و افزود : خوشبختانه علی رغم وسعت و پراکندگی جمعیت استان تهران اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای این استان رتبه اول سرانه رفاهی فرهنگیان کشور رو به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به وجود مراکز رفاهی فرهنگیان در شرق و غرب استان تهران، از برنامه ریزی مدون برای افزایش این گونه مراکز خبر داد و گفت : در تلاشیم تا با ایجاد و افزایش اماکن رفاهی شرایط مطلوب تری را برای فرهنگیان و خانوادهای عزیزشان در این استان فراهم نمائیم.
در این مراسم که توکلی فرماندار شهرستان ری ،صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، افشار شهردار منطقه 20 و نصیری رئیس اموزش و پرورش ناحیه یک شهرری نیز حضور داشتند مجموعه رفاهی باغ تالار بهشت فرهنگیان با متراژ 720 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال با ظرفیت پذیرایی از 500 نفر درمنطقه تقی آباد بخش مرکزی شهرستان ری به بهره برداری رسید.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه