انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

بیش از ۶۰ درصد کالاهای کشور در انبارهای شهرری نگهداری می‌شود

آبگرمکن فاضلی

موسی احمدی  با اشاره به بازدید از انبارهای شهرستان ری اظهار داشت: امروز و با حضور مسئولان سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به منظور مقابله با احتکار و قاچاق کالا بازدیدی از چندین انبار شهرستان ری به عمل آمد.

وی با بیان اینکه بیش از 60 درصد از کالاهای کشور در انبارهای شهرستان ری نگهداری می‌شود تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 600 انبار در منطقه شورآباد کهریزک قرار دارد که مملو از کالا می‌باشد و بر این اساس در راستای دستورالعمل اخیر دولت در مقابله با احتکار، نظارت و بازرسی‌های گسترده‌ای از انبارها صورت خواهد گرفت.

[irp]

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با اشاره به توزیع قطره‌چکانی کالا و نگهداری کالاها در انبار افزود: بازدید از انبارها با هدف اجرای مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و به منظور کنترل بازار و جلوگیری از نوسانات قیمت‌ها صورت می‌گیرد پیش از این شاهد توزیع قطره‌چکانی کالاها بودیم که با موجودی انبارها همخوانی نداشت.

احمدی همچنین ادامه داد: براساس تصمیم سازمان صنعت، معدن و تجارت تمامی مسئولان انبارها موظفند موجودی انبار خود را تا 31 هر ماه اعلام کنند.

موسوی در پایان خاطرنشان کرد: عدم ارائه آمار توسط انباردارها در مهلت تعیین شده تخلف محسوب شده و گزارش احتکار و امتناع از عرضه برای واحد مربوطه صادر خواهد شد.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید