مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق کابل های برق در شمس آباد دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق سیم و کابل در محدوده “شمس آباد” خبر داد و گفت: متهم به بیش از ۵ فقره سرقت سیم و کابل معترف گردید.

0 154

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سرهنگ محمدقاسم طرهانی با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری‌های اجتماعی عزمی همگانی را می‌طلبد، اظهار داشت: برخورد قاطعانه پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آنان، موجب کاهش وقوع سرقت می‌شود.

وی افزود: در راستای رسیدگی به مطالبه چند تن از شهروندان مبنی بر وقوع سرقت کابل‌های برق فشار قوی در محدوده “شمس آباد” در تیرماه ۱۴۰۳، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۷۸ این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: ماموران کلانتری شمس آباد با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی و اقدامات اطلاعاتی، در نهایت در دوازدهم تیرماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی تیمی از ماموران در روز گذشته به مخفیگاه متهم در محدوده “شمس آباد” مراجعه و طی یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری منتقل نمودند.

طرهانی تصریح کرد: متهم ۳۵ ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به ۵ فقره سرقت سیم و کابل اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده و پایان تحقیقات تحویل مراجع قضائی گردید.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه