مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دستگیری عامل تیراندازی در مجتمع تجاری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری فردی که در یک مجتمع تجاری در شهرری اقدام به تیراندازی کرده بود خبر داد

0 202

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، سرهنگ محمدقاسم طرهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: درپی اعلام درگیری و تیراندازی باسلاح گرم در یکی از مجتمع‌های جاده ورامین و متواری شدن متهم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات انتظامی شهرستان ری قرار گرفت.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل مشخص شد متهم با استفاده از سلاح گرم اقدام به درگیری و تیراندازی کرده و پس از برهم زدن نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت، از محل متواری شده است.

در این راستا ماموران سازمان اطلاعات انتظامی شهرستان ری با انجام اقدامات فنی و تحقیقات گسترده پلیسی مخفیگاه متهم را شناسایی کرده و پس از انجام هماهنگی قضایی در عملیاتی منسجم و ضربتی وی را دستگیر و یک قبضه سلاح کلت کمری از وی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرری با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی، گفت: متهم در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرده و دلیل آن را اختلافات قبلی اعلام کرد. در ادامه و پس از تشکیل پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه