مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دستگیری سارق حرفه ای خودرو در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارقی که در وقت مرخصی از زندان چند خودرو در شهرری را سرقت کرده بود خبر داد

0 167

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،سرهنگ محمد قاسم طرهانی روز سه شنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تشکیل پرونده ای مبنی بر سرقت خودرو در محدوده شهرری در خرداد ماه سال ۱۴۰۳ و ارجاع پرونده‌ به مرجع انتظامی، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کلانتری ۱۷۲ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: عوامل تیم عملیاتی کلانتری حضرت عبدالعظیم(ع) با بررسی های تخصصی و رصدهای میدانی اقدام به پوشش نقاطی که احتمال حضور سارق در آن مکان ها متصور، نمودند.

سرهنگ طرهانی در ادامه بیان داشت: روز دوشنبه ماموران سوژه مورد نظر را به همراه خودرو مسروقه که یک دستگاه مزدا۳ بود مشاهده و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز و شلیک چند گلوله دستگیر نمودند که متهم به همراه خودرو سرقتی به کلانتری ۱۷۲ منتقل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: متهم ۴۰ ساله که دارای سوابق متعدد در امر سرقت بوده و در زمان مرخصی از زندان به سر می برده در تحقیقات اولیه به سرقت خودرو و چهار فقره سرقت دیگر اعتراف نموده و انگیزه خودرا از سرقت برطرف کردن نیاز های مالی خود بیان کردند.

سرهنگ طرهانی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، از مردم خواست: خودرو را حتی الامکان در محل های نصب دوربین پارک شود و از نصب تزئینات اضافی و گران قیمت بر روی خودرو خودداری کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه