مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دستگیری متهم به قتل در خاورشهر

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک سارق که از افراد در محدوده خاورشهر با تهدید سلاح اقدام به زورگیری می‌کرد، خبر داد.

0 508

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،سرهنگ محمد قاسم طرهانی اظهار کرد: در خرداد ماه ۱۴۰۳ در پی مراجعه و شکایت فردی در خصوص سرقت مقداری پول و تلفن همراه به عنف در محدوده “خاورشهر”، پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۷۷ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی، سرانجام در بیست و یکم خرداد ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را در محدوده “خاورشهر” شناسایی کردند که متوجه شدند متهم به جرم اقدام به قتل در یکی از شهرستان‌های همجوار نیز تحت تعقیب می‌باشد که پس از انجام هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی تیم‌های عملیات کلانتری خاورشهر به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۷ روز گذشته با حضور در مخفیگاه متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی وی را دستگیر که در بازری از مخفیگاه سارق یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه کشف و به کلانتری انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در تحقیقات انجام شده متهم ۳۰ ساله که از اتباع کشور همسایه بود علیرغم انکار‌های اولیه در مواجهه با دلایل و مستندات پلیس به ۵ فقره سرقت به عنف اعتراف نمود که جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شد.

سرهنگ طرهانی با اشاره به شیوه و شگرد سارقان که اقدام به سرقت اموال با ارزش می‌نمایند، از شهروندان درخواست کرد: به منظور تامین امنیت جانی و مالی خود از نگهداری و حمل پول نقد و یا اموال با ارزش به همراه خود، خود داری نموده و در صورت مجبور بودن به حمل و نگهداری پول نقد یا اموال با ارزش، آنهارا در معرض دید دیگران نگذاشته و یا توجه اطرافیان را جلب ننمایند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه