مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تولیدکنندگان داخلی افسران جنگ اقتصادی و رزمندگان جبهه مقابله با تحریم ها می باشند

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: نکته مهمی که بسیار مایه مباهات و غرورآفرین می‌باشد سطح بالای توان علمی و عملی متخصصین ایرانی است که با بهره گیری از تجهیزات جدید و علم روز توانسته اند شانه به شانه تولیدکنندگان خارجی و کشورهای مطرح جهان حرکت نموده و حتی در مواردی از آنها پیشی بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،در راستای پیگیری شعارسال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم و تسهیل شرایط و رفع موانع تولید در واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در سطح شهرستان، صبح روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، مهدی باب الحوائجی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری باحضور در شهرک صنعتی شمس آباد از دو واحد تولیدی بازدید و ضمن گفتگو با مدیران واحدها به بررسی مشکلات و موانع موجود پرداخت.

فرماندار ویژه شهرستان ری در حاشیه بازدید از این واحدها ضمن اشاره به تأکیدات هرساله مقام معظم رهبری در راستای حمایت، رفع موانع و افزایش تولید داخلی عنوان کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، سلسله بازدیدها از کارخانجات و مراکز تولیدی و صنعتی مستقر در سطح شهرستان ری که موضوعات آنها در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح گردیده در حال انجام است.

وی افزود: عمده مشکلات واحدهایی که مورد بازدید قرار گرفته اند موضوعاتی مانند کمبود نیروی انسانی مورد نیاز، سرمایه های جاری و در گردش، بیمه کارگری و تأمین اجتماعی، امور مالیاتی و مسائل مرتبط با بانک ها و مؤسسات مالی همچون اخذ وام های بانکی از مهمترین و اصلی ترین مشکلات مطرح شده توسط صاحبان صنایع و مراکز تولیدی بوده است که در این بازدیدها موضوعات مطرح شده در ستاد تسهیل بصورت میدانی بازدید و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

باب الحوائجی ادامه داد: نکته مهم در این بازدیدها که بسیار مایه مباهات و غرورآفرین می‌باشد سطح بالای توان علمی و عملی متخصصین ایرانی است که با بهره گیری از تجهیزات جدید و علم روز توانسته اند شانه به شانه تولیدکنندگان خارجی و کشورهای مطرح جهان حرکت نموده و حتی در مواردی از آنها پیشی بگیرند و با تولید محصولات با کیفیت کشور و مردم شریف ایران را از وابستگی به خارج بی نیاز نمایند.

وی ادامه داد: در شرایط امروز کشور تولیدکنندگان داخلی افسران جنگ اقتصادی و رزمندگان جبهه مقابله با تحریم ها می باشند که با تلاش و همت بلندشان و با استفاده از فناوری های جدید درحال تولید محصولاتی با کیفیت و دارای استاندارد جهانی بوده و علاوه بر تأمین نیاز داخل درحال صادر نمودن محصول و فناوری به خارج از کشور حتی کشورهای پیشرفته می باشند.

فرماندار ویژه شهرستان ری در پایان افزود: موارد و مشکلات موجود در این واحدهای تولیدی باحضور مدیران واحدها و رئیس اداره صمت شهرستان بررسی و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و بازدید میدانی نیز از خطوط تولید انجام شد. انشاالله موضوعات واحدها در ذیل ستاد تسهیل شهرستان پیگیری و در صورت لزوم نیز مسائل از طریق ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران تاحصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه