مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق موتور سیکلت های خاور شهر دستگیر شد

فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری باند سه نفره سارقان حرفه ای موتور سیکلت در محدوده خاور شهر خبر داد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری و انهدام باند ۳ نفره سرقت موتور سیکات در محدوده خاورشهر و کشف ۳ دستگاه موتور سیکلت مسروقه، خبر داد و گفت متهمان به ۸ فقره سرقت اعتراف نمودند.

سرهنگ طرهانی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته های اخیر، در خصوص سرقت موتور سیکلت در محدوده “خاورشهر” پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار تیم تجسس کلانتری ۱۷۷ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی ماموران نشان می‌داد، سارقان با پرسه زنی در نقاط جرم خیز و آلوده سوژه مورد نظر را انتخاب و در زمانی مناسب اقدام به سرقت موتور سیکلت می نمودند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری خاورشهر در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی نمودند.

وی در ادامه ابراز داشت: عوامل کلانتری در گام بعدی با روش‌های علمی و بررسی‌های تخصصی در بیستم اردیبهشت ماه امسال مخفیگاه‌ه متهمان را در محدوده “خاورشهر” شناسایی و روز گذشته با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی هر ۳ سارق را در یک عملیات منسجم دستگیر که در بازرسی از مخفیگاه آنان ۳ دستگاه موتور سیکلت مسروقه کشف و به همراه متهمان به مقر پلیس دلالت داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه ابراز داشت: پس از انتقال متهمان به مقر پلیس با مشاهده ادله و مستندات لب به اعتراف گشود ضمن اعتراف به بزه ارتکابی به ۸ فقره سرقت دیگر معترف گردیدند.

سرهنگ طرهانی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان تحویل مراجع قضائی گردیدند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه